Aktuality

Adam Mišík splnil senOsud Adélky Štáhlové Sudička sleduje skoro dva roky. Je to veselá, energická, mladá slečna, která se umí smát a v její přítomnosti opravdu nemáte pocit, že by měla nějaký zdravotní problém. Proto jsme se rozhodli splnit Adélce sen, který si přála hodně dlouho. Pečlivě sledovala všechny díly pořadu Stardance. A přiznejme si, kdo by nechtěl na vlastní oči vidět jak hvězdy tančí. Proto jsme oslovili Adama Mišíka, který byl účastníkem Stardance, aby Adélce umožnil být při natáčení takového pořadu. Adam se tohoto úkolu ujal velmi zodpovědně a Adélka si dokonce mohla vyzkoušet roli porotkyně. Byl to silný zážitek pro nás pro všechny a my moc děkujeme Adamovi za jeho ochotu a vstřícnost.  A co vy, jaké máte sny?


NIKDY není pozdě
na to splnit si
svůj SEN

Vyhledejte si!

STAŇTE SE s námi
štastnou SUDIČKOU
pro druhé

Jak pomoci?

Dobré sudičky nejsou jen v pohádkách. Staňte se i Vy Sudičkou a vykouzlete někomu úsměv na tváři. Radost je třeba rozdávat.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >