Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_single_template' not found or invalid function name in /web/htdocs5/nfsudickacz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 289
To jsme MY » NF Sudička

To jsme MY

O založení Nadačního fondu jsem v minulosti moc neuvažovala, nicméně mě kolegové na jaře roku 2016 přiměli o tom přemýšlet a já si nakonec po zkušenostech v neziskovkách řekla, proč NE! Nadační fond Sudička oficiálně vznikl 26. 4. 2016 zapsáním do Nadačního rejstříku vedeného u městského soudu v Praze.

Když jsme plánovali celkovou koncepci nadačního fondu, bylo desátého května a začínalo krásné léto. Dovolte, abychom vám představili členy Nadačního fondu Sudička. Zakladatelkou a ředitelkou je Hana Ulmanová. Předsedou správní rady je pan Jan Krůta – spisovatel a textař, členem správní rady je Martin France – producent a majitel agentury Martin Production, členkou správní rady Kristýna Ulmanová – studentka Právnické fakulty Univerzity Karlovy. V dozorčí radě je paní Kateřina Laštovková, ing. Karel Med a ing. Petr Hořák.

Děkuji všem, kteří se rozhodli společně se mnou do toho jít a těším se na spolupráci se všemi, kteří fandí neziskovému sektoru a rádi pomáhají druhým.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >