Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_single_template' not found or invalid function name in /web/htdocs5/nfsudickacz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 289
Sudička získala grant Tesca! » NF Sudička

Sudička získala grant Tesca!

Ve 4. kole grantového programu Vy rozhodujete, my pomáháme, obdržel Nadační fond Tesco 571 žádostí, jejichž kvalitu a přínos hodnotil nezávislý partner a odborný garant programu NROS (Nadace pro rozvoj občanské společnosti).

Projekt Nadačního fondu Sudička hodnotitelé zařadili mezi tři nejlepší projekty v námi zvolené oblasti.

Od 7. května do 4. června měli zákazníci Tesco možnost hlasovat pro náš projekt v prodejně Tesco, v pražských Leťňanech. Při každém nákupu zákazníci obdrželi žeton, který následně použili k hlasování ve speciálních hlasovacích zařízeních u pokladní zóny.

Nejvyšší možný grant 30.000 Kč nám pomohli získat návštěvníci Tesca, které oslovila naše činnost. Sudička tak může za získané peníze koupit přístroj, který bude sloužit ve Všeobecné fakultní nemocnici na Karlově náměstí, konkrétně oční uveální ambulanci. Ze srdce děkujeme všem, kteří se rozhodli nás podpořit! Moc si toho vážíme!

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >