Aktuality

Splnili jsme senJedním z cílů Nadačního fondu Sudička je sdílet příběhy pacientů a plnit jim jejich sny a přání. Máme velkou radost, že naše pacientka Klárka nám napsala svůj příběh a že jsme jí mohli splnit její velké přání. Přála si totiž prožít víkend v Praze se svojí rodinou a setkat se s hercem a zpěvákem Davidem Gránským.

Protože je Klárka z Uherského Brodu a do Prahy jezdí rodina hlavně na uveální ambulanci, pobyt v našem hlavním městě byl zcela odlišný a plný překvapení. Na pomezí historické Malé strany a Prahy 5 jsme ubytovali Klárku společně s maminkou a sestrou v rodinném Hotelu Julian, jehož dominantou je střešní terasa s výhledem na Pražský hrad. Přivítala nás majitelka hotelu paní Lenka Veselá, která poskytla ubytování našim hostům v rámci našeho projektu „Splňte si svůj sen“ a malým slečnám připravila spolu se svým týmem nejedno překvapení.

Samozřejmě jsme nemohli opomenout velké přání Klárky setkat se s Davidem Gránským. Sudička proto oslovila produkci muzikálu „Ať žijí duchové“ s prosbou takové setkání uskutečnit. Klárka byla hodně nervózní, ale ukázalo se, že David je velký gentleman a nejen, že se Klárce věnoval, ale dokonce ji provedl zákulisím muzikálu. Jsme moc rádi, že jsme u toho mohli být, protože udělat radost druhým a přiblížit je k jejich snu přece stojí za to.

Možná za sebou nemáte lehké období tak jako Klárka, možná znáte někoho, o kom víte, že je motivací pro druhé. Napište nám jeho příběh, protože nikdy není pozdě splnit si svůj sen.

Velké poděkování patří paní Lence Veselé a celému týmu Hotelu Julian. Dále produkci muzikálu Ať žijí duchové – paní Natálii Bezděkové, Pavlíně Kadlecové a Davidovi Gránskému. Bez Vás bychom nemohli splnit sen, a proto děkujeme za vaši ochotu a vstřícnost.


NIKDY není pozdě
na to splnit si
svůj SEN

Vyhledejte si!

STAŇTE SE s námi
štastnou SUDIČKOU
pro druhé

Jak pomoci?

Dobré sudičky nejsou jen v pohádkách. Staňte se i Vy Sudičkou a vykouzlete někomu úsměv na tváři. Radost je třeba rozdávat.

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >