Warning: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'my_single_template' not found or invalid function name in /web/htdocs5/nfsudickacz/home/www/wp-includes/class-wp-hook.php on line 289
 Náhrdelník z kulatých perel s krystalem » NF Sudička

Náhrdelník z kulatých perel s krystalem

2,290.00 

Šperky nám věnovala Lenka Matoušková, šperkařka

Lenka Matoušková a její manžel Marek Matoušek jsou majiteli šperkařství proslulého vysokou kvalitou svých výrobků uváděných na trh v kolekcích, které udávají módní trendy, avšak za dostupné ceny. Co do sortimenu perel a perlových šperků nemají na zdejším trhu konkurenci.

Fascinující příběh vzniku Českého rodinného šperkařství JwL LUXURY PEARLS se datuje do roku 2008 a je příběhem bezmála pohádkovým.

 

Jen 1 skladem

Katalogové číslo: 01-153 Kategorie: ,

Popis

Tenot náhrdelník jsme vytvořili z multibarevných perel o velikosti 9 mm. Šperk je rozsvícený excentricky umístěným skleněným kamenem. Náhrdelník je zakončený pohodlným zavíráním z čistého stříbra o ryzosti AG 925.

Další informace

MATERIÁL

pravá perla, stříbro AG925/1000, krystal

BARVA

multibarevná

BARVA KOVU

stříbrná

VELIKOST

XL

PRŮMĚR PERLY

9 mm

Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >