Štítek: uveitida

Jsem stále ráda na světě

Libuše Bajgarová

v důchodu

V roce 1975 jsem porodila nádhernou, zdravou holčičku. Do této doby jsem nebyla nemocná. Po mateřské dovolené jsem se chystala do práce a v té době jsem začala cítit bolest v levém oku, bolest se stupňovala, až jsem musela navštívit očního lékaře. Výsledek vyšetření zněl – zánět duhovky v levém oku.

Důležité je nevzdávat se

Karel Střecha

manažer v bankovnictví

„…to je Behcet jak vyšitej!“, zahřmělo mi v uších v září 2004 v uveální ambulanci. To mi bylo 27 let. První příznaky jsem však zaznamenal mnohem dříve. V září 2003 jsem se jednoho rána probudil a viděl v levém oku mnoho černých teček a sem tam zamlženo…

Neobyčejný příběh, neobyčejný hlas

Honza Jareš

zpěvák a klavírista

Jmenuji se Jan Jareš, ale pro všechny jsem Honza. Můj vstup do života nebyl jednoduchý. Narodil jsem se v roce 1981 a kvůli předčasnému porodu jsem nevidomý. Rodiče nechtěli, abych s nástupem do školy musel odejít z domova na internát.

NIKDY není pozdě
na to splnit si
svůj SEN

Vyhledejte si!

STAŇTE SE s námi
štastnou SUDIČKOU
pro druhé

Jak pomoci?

Dobré sudičky nejsou jen v pohádkách. Staňte se i Vy Sudičkou a vykouzlete někomu úsměv na tváři. Radost je třeba rozdávat.

Pojďte s námi podpořit
dobrou věc

Chci podpořit
Na našem webu používáme cookies. Cookies jsou soubory, které slouží k měření funkčnosti webu, přizpůsobování obsahu webu, napomáhají tomu, abyste na našem webu byli spokojeni. Využíváním webových stránek s tímto souhlasíte. Další informace >